, ,

Karrige praktike per bebushat dhe prinderit me mundesi palosje dhe e lehte per tu transportuar kudo

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

13,300 Lekë

Karrige praktike per bebushat dhe prinderit me mundesi palosje dhe e lehte per tu transportuar kudo

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Gaia (verified owner)

  Super

  Gaia

 2. Aya (verified owner)

  Super

  Aya

SHOPPING CART

close