,

Portbebe per bebushat tuaj Roze/Bardhe me vija

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,000 Lekë

Portbebe per bebushat tuaj Roze/Bardhe me vija

Mbi 20 dizajne te ndryshme
Copa 100% pambuk
Pemasa 80 x 50 cm
Perdorimi 0-18 muaj
Mbushja shteses poshtme me filter antibakteria dhe antialergjik
Pajisur me jastek dhe cercaf me per mase 100 cm x 100 cm

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Efimia (verified owner)

  The product is firmly packed

  Efimia

 2. Borislava (verified owner)

  Good service

  Borislava

SHOPPING CART

close