fbpx

Ngrohës ushqimi, Deluxe, 200 W, 3x 1.5 Lt, 57x28x12 cm, 230 V 800783

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,900 Lekë

Ngrohës ushqimi, Deluxe, 200 W, 3x 1.5 Lt, 57x28x12 cm, 230 V 800783

PERSHKRIMI:

Ngrohës ushqimi, Deluxe është mjaft kompakte dhe ju kursen mjaft hapësirë, si dhe ju jep mundësinë të përgatisni ushqim të shpejtë dhe të shijshëm. Grilla ka një sipërfaqe e cila ngrohet shumë shpejt por që nuk ngjit, kështu ushqimi është gjithmonë i pastër dhe përgatitet mjaft shpejt.

  • Tipi : Ngrohës ushqimi
  • Fuqia : 200W
  • Kapaciteti : 3x 1.5 L
  • Përmasat : 57x28x12 cm
  • Tensioni : 230V

SHOPPING CART

close