fbpx

Ngrohes me gas NIKLAS NOVA TURBO 4200W 81312

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

17,990 Lekë

Ngrohes me gas NIKLAS NOVA TURBO 4200W 81312

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapsirave eshte mjaft eficente nese perdorim kete ngrohes . Ky ngrohes krijon nje ajer te perqendruar te ngrohte ne menyre mjaft eficente dhe mjaft te shpejte per te ngrohur hapsiren e deshiruar.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 4200W
 • Fuqia në (BTU) : 14500 BTU
 • Zona maksimale e mbulimit : 120 m³
 • Konsumi : 300 g/h
 • Nr i elementeve : 3
 • Masa : 73x42x38 cm
 • Ngjyra : E zezë
SKU: 79858389 Category: Tag:

SHOPPING CART

close