fbpx

Ngrohes me gas me thurje Ratani HSS-RS(SS(W)) 47357

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

34,900 Lekë

Ngrohes me gas me thurje Ratani HSS-RS(SS(W)) 47357

PERSHKRIMI:

Ngrohes me gaz te pershtatshem per ambiente te jashtme , mjafte estetike dhe shume fuksionale.

 • Tipi : Ngrohes me gas
 • Vendosja : Dysheme Floor
 • Fuqia : 5-12kW
 • Gjatesia (cm) : 213cm
 • Gjerësia (cm) : 85
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Jashtme
 • Pesha : 16 kg
 • Modeli : HSS-RS(SS(W)
SKU: 55271448 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close