fbpx

Ngrohës elektrik, Alpina, 1800-2000 W, efekt flake, me telekomandë, termometër, kohëmatës 810231

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

21,990 Lekë

Ngrohës elektrik, Alpina, 1800-2000 W, efekt flake, me telekomandë, termometër, kohëmatës 810231

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapësirave është mjaft efiçente nëse përdorim këtë kategori ngrohësish. Ky ngrohës muri me efekt oxhaku nga Alpina është aq i bukur sa mund ta shikoni me orë të tëra. Ashtu si me një zjarr të vërtetë, ju mund të relaksoheni plotësisht dhe të ngroheni njëkohësisht. ngrohësi ka një diametër prej 105.5 centimetra dhe një fuqi prej 1800-2000 Watt. Ngrohësi me efekt zjarri mund të komandohet në distancë falë telekomandës shumëfunksionale. Ju mund të përdorni telekomandën për të vendosur nivelin e ndriçimit të zjarrit ose thjesht vendosni efektin e zjarrit ose efektin e flakëve në kombinim me ngrohjen. Nxehtësia rregullohet me butonin e termostatit. Ngrohësi përfshin edhe një kohëmatës nga 0,5 deri në 6 orë. Efekti i flakëve krijohet nga 30 llamba LED ekonomike (9 Watt). Ka guralecë dekorativë për ta bërë efektin e zgjarrit të duket më real. Paketa gjithashtu përfshin një set montimi për të fiksuar ngrohësin në mënyrë të sigurt.

 • Fuqia : 1800 W – 2000 W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Sipërfaqja që mbulon : 10-15 m²
 • Shkalla e mbrojtjes : N/A
 • Numri i funksioneve : 2 nivele ngrohëje
 • Gjerësia : 94 cm
 • Lartësia : 48 cm
 • Thellësia : 12 cm
SKU: 19735145 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close