-46%
, , , , , , ,

Nesti Dante Set Sapunesh 6x150g – Dolce Vivere

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,100 Lekë 3,920 Lekë

Nesti Dante Set Sapunesh 6x150g – Dolce Vivere

PERSHKRIMI:

Koleksioni “Dolce Vivere” (duke iu referuar jetesës së ëmbël italiane të jetesës) është një haraç për bukurinë dhe stilin e jetës italiane.

Krijon ndjenjën e të qenit në një nga vendet e saj më magjepsëse, duke evokuar nostalgjinë dhe romancën e gjashtë destinacioneve ikonë italiane.

Gjashtë vende, katër botë të panjohura për të zbuluar, gjashtë aromë … (Venezia, Capri, Sardegna, Portofino, Roma, Firenze) .6 150 gr. bare të mbështjellura bukur. Sapun i Venecias 150 gr. barbarozë e kuqe, re orizi dhe lule pambuku.

Një aromë e butë dhe luksoze e krijuar nga kujtimet e artefakteve dhe ndjenjave. Sapun Capri 150 gr. Lule portokalli, mandarinë e ngrirë dhe borzilok.

Një aromë unike me hijeshinë, romancën dhe pasionin e Capri.Portofino Soap 150 gr.

Ujë trëndafili, liri dhe zambak detar.

Një udhëtim përmes ndjesive të bukura të kryeveprës italiane që është Portofino. Sapuni Sardegna 150 gr.

Nektar i butë, Lentiscus dhe Helycrisum.

Ajri i pastër i pastër i mëngjesit, dielli mbi plazh dhe aroma e manave të egra. Sapuni Roma 150 gr.

Një shpërthim aromash të ëmbla dhe notash me sheqer krijon një atmosferë me bukuri të përjetshme.

Prekja e ngrohtë e oleanderit në lulëzim së bashku me muskat dhe fik.

Sapun Firenze 150 gr.

Shënimet sensuale të irisit blu dhe dafinës bashkohen së bashku për të krijuar një aromë të gazuar të pasur me gjallëri dhe energji.

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Agostina (verified owner)

  Super

  Agostina

 2. Sabina (verified owner)

  Very fast delivery

  Sabina

SHOPPING CART

close