, ,

Pjese kembimi te buta per Aspirator hundor Physioclean

(2 customer reviews)
Chicco

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

910 Lekë

Pjese kembimi te buta per Aspirator hundor Physioclean

Një varg produktesh të dedikuara për pastrimin e hundës së bebes tuaj.
Pastrimi i hundës është veçanërisht i rëndësishëm tek fëmijët më të vegjël të cilët ende nuk janë në gjendje të fryjnë hundën e tyre.
Meqenëse një hundë e mbyllur e vështirëson ushqyerjen me gji dhe parandalon foshnjën nga gjumi i qetë, është praktikë e mirë ta mbash hundën të pastër dhe të lirë.
 Çdo paketë përmban 10 grykë të butë të disponueshme me filtër thithës.
 Përdoret si zëvendësim i aspiratorit hundor të PhyscoClean të Chicco.
 Çdo zëvendësim vuloset individualisht për higjienë të lartë.
 Bërthamat janë krijuar për t’u përshtatur në mënyrë optimale në vrimat hundore delikate të vogëlushëve.

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Fotini (verified owner)

  Super

  Fotini

 2. Caroline (verified owner)

  Very fast delivery

  Caroline

SHOPPING CART

close