, , ,

Furçë dhëmbësh – blu, 6+ muaj, 1 copë.

(2 customer reviews)
Chicco

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

602 Lekë

Furçë dhëmbësh – blu, 6+ muaj, 1 copë.

Përshkrim i produktit
kokën e furçës së rrumbullakosur
masazhon mishrat e dhëmbëve dhe pastron dhëmbët
dorezë ergonomike për mbajtje më të lehtë
pjesa anti-shqip
për foshnjat më të vjetra se 6 muaj
Furçë dhëmbësh blu për fëmijë Chicco ka veçanërisht fill të butë dhe është një zgjedhje ideale për fillimin e higjienës orale të dhëmbëve të parë të qumështit.

Koka e furçës e krijuar në mënyrë anatomike është e rrumbullakosur

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Sahar (verified owner)

  Good service

  Sahar

 2. Vitoria (verified owner)

  The product is firmly packed

  Vitoria

SHOPPING CART

close