fbpx

Mulli kafeje Imetec, thika prej celiku, 100g, 150W 801406

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Mulli kafeje Imetec, thika prej celiku, 100g, 150W 801406

PERSHKRIMI:

Me këtë makinet mund të zgjidhni manualisht ndërmjet kafes normale për mëngjes dhe një ekspresi të shkurtër mbas dreke, dhe e gjitha kjo vetem fal mullirit te kafes.

  • Fuqia : 150W
  • Kapaciteti i depozitës : 100g
  • Tensioni : 220-240V
  • Materiali i thikave : Inoks
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close