fbpx

Monitorues Per Bebe,Video Dhe Audio VTEQ42-01 Auris

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,000 Lekë

Monitorues Per Bebe,Video Dhe Audio VTEQ42-01 Auris

PERSHKRIMI:

Furnizimi me energji elektrike: DC 5V
Pixel: H: 640; V: 480
Mbështetni deri në 4 kamera
Ekran LCD TFT 2,4 inç
Distanca e Vizionit të Natës: 5m
Këndi i shikimit: 70 shkallë
Lente: EFL = 3,6 mm. F = 2,8
Distanca e Vizionit të Natës: Min.5m
Zbulimi i temperaturës së dhomës së foshnjës
Diapazoni i transmetimit 300m në zonë të hapur
Lloji LED IR: 7 copë LED LED / 850nm
Madhësia e ekranit: LCD me ngjyra të plota 2.4 inç TFT
Rezolucioni: 320 × 240 (RGB); 300 milion piksele
Built-bateri e rikarikueshme e integruar në marrës
Këndi i shikimit: H: 80 shkallë, V: 100 shkallë
Sensori i imazhit: Sensori i figurës me ngjyra CMOS 1/3 ”
Altoparlant me dy drejtime; Drite nate; zbulimi i temperaturës
Mikrofoni i integruar dhe altoparlanti / komunikimi audio me dy drejtime
Teknologji dixhitale pa tel 2.4GHz, asnjë ndërhyrje, asnjë rrjedhje e privatësisë
Dritë e natës e integruar
Ninulla: bëjeni fëmijën më të shpejtë dhe të butë për të shkuar në shtrat
Paketa e Përfshirë:
1 monitor monitor wireless
1 camera kamera wireless
2 adap përshtatës i rrymës
1 manual manual përdorimi

 

 

SHOPPING CART

close