,

Portbebe per bebushat tuaj Gri me Yje te Bardhe

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,000 Lekë

Portbebe per bebushat tuaj Gri me Yje te Bardhe

Mbi 20 dizajne te ndryshme
Copa 100% pambuk
Pemasa 80 x 50 cm
Perdorimi 0-18 muaj
Mbushja shteses poshtme me filter antibakteria dhe antialergjik
Pajisur me jastek dhe cercaf me per mase 100 cm x 100 cmB96C08BD 1915 429E A67F 97DB2CC81968

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Portbebe per bebushat tuaj Gri me Yje te Bardhe”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close