Mobilje tualeti, panel druri, e bardhë mat, 84.5x53xH58 cm 223624

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

78,050 Lekë

Mobilje tualeti, panel druri, e bardhë mat, 84.5x53xH58 cm 223624

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Lavamani i bardhe ofron stil në dekorin e tualetit tuaj, lehtësi për tu pastruar duke siguruar një pamje të bukur dhe shume moderne per tualete me hapesira mesatare. Materiali i mobiljeve është rezistent ndaj lagështirës. Ngjyra e setit kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyreshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : Panel Druri
 • Ngjyra : E bardhë mat
 • Mobilja e lavamanit : 84.5x53xH58 cm
 • Pasqyra : Dia.83 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : 85x53xH22 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjenë : Jo
 • Me ndriçim : Po
 • Nevojitet montim : Po
SKU: 95216791 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close