Mobilje tualeti , Orchide, PVC, e zezë 23602

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

45,885 Lekë

Mobilje tualeti , Orchide, PVC, e zezë 23602

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar i mobilieve të banjës “Orchide” prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj.Materiali PVC ofron rezistencë të lartë ndaj lagështirës dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur, që zgjat.Ngjyra e zezë e mobilieve me dekorin e luleve të bardha kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyrëshe të ngjyrave të lehta si kremi e bardha, violet, etj.Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij, pasqyrën dhe dollapin anësor, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni herë pas here ambientin vetëm me zhvendosjen e dollapit anësor me varje në mur, duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : PVC
 • Ngjyra : E zezë
 • Mobilja e lavamanit : 79x50xH43 cm
 • Pasqyra : 60×80 cm
 • Rafti : 25x20xH80 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : Dia.47xH7 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjene/ raft : Jo
 • Me ndriçim : Jo
 • Nevojitet montim : Po
Mobilje tualeti Orchide PVC e zeze 23602 6 Mobilje tualeti Orchide PVC e zeze 23602 1 Mobilje tualeti Orchide PVC e zeze 23602 2 Mobilje tualeti Orchide PVC e zeze 23602 3 Mobilje tualeti Orchide PVC e zeze 23602 4 Mobilje tualeti Orchide PVC e zeze 23602 5

SHOPPING CART

close