Mobilje tualeti , Ellipse, MDF, e bardhe 28686

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

58,100 Lekë

Mobilje tualeti , Ellipse, MDF, e bardhe 28686

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar i mobilieve të banjës “Ellipse”prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj.Materiali PVC ofron rezistencë të lartë ndaj lagështirës dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur, që zgjat.Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : MDF
 • Ngjyra : e bardhe
 • Mobilja e lavamanit : 77x52xH48 cm
 • Pasqyra : 48.5×79 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : 80x52xH20 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjene/ raft : Jo
 • Me ndriçim : Jo
 • Nevojitet montim : Po
SKU: 16579946 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close