Mobilje tualeti , Electra, PVC, lejla 23603

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

57,799 Lekë

Mobilje tualeti , Electra, PVC, lejla 23603

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar i mobilieve të banjës “Electra” prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj.Materiali PVC ofron rezistencë të lartë ndaj lagështirës dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur, që zgjat.Ngjyra e bardhë e mobilieve me dekorin lejla kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyrëshe të ngjyrave si e bardha, lejlaja, etj.Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij, pasqyrën dhe dollapin anësor, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo.Me këtë set, ju mund të rimodeloni herë pas here ambientin vetëm me zhvendosjen e dollapit anësor me varje në mur, duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : PVC
 • Ngjyra : lejla
 • Mobilja e lavamanit : 57.5x44xH40 cm
 • Pasqyra : 60×60 cm
 • Rafti : 25x20xH75 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : 61.5×46.5xH20 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjene/ raft : Po
 • Me ndriçim : Jo
 • Nevojitet montim : Po
SKU: 78479167 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close