fbpx

Mixer Iskra HS-08G 800W, 1.7 lt, Inoks 85604

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,590 Lekë

Mixer Iskra HS-08G 800W, 1.7 lt, Inoks 85604

PERSHKRIMI:

Mikser Iskra HS-08G, është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit , është shumë fuksional dhe I thjeshtë në përdorim.

  • Tipi : Mikser
  • Fuqia : 800 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti i depozitës : 1.7 lt
SKU: 59948329 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close