fbpx

Mixer dore, Max, 300 W, 5 shpejtësi 810026

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,590 Lekë

Mixer dore, Max, 300 W, 5 shpejtësi 810026

PERSHKRIMI:

Mikseri MAX është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim. Ka nje fuqi prej 300 W dhe 5 shpejtësi.

  • Fuqia : 300 W
  • Kapaciteti : N/A
  • Numri i funksioneve : 5 shpejtësi
SKU: 53383359 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close