fbpx

Mikser dore Joy, me 5 nivele shpejtësie, 150W, 2 rrahëse inoksi 800578

Delimano

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,250 Lekë

Mikser dore Joy, me 5 nivele shpejtësie, 150W, 2 rrahëse inoksi 800578

PERSHKRIMI:

Deliman Joy Mixer eshte nje zgjedhje inteligjente per perdorimin e perditshem,punon me energjine e rrjetit. gje qe qe e ben me efikas perdorimin e tij,eshte shume fuksional dhe I thjeshte ne perdorim.

  • Fuqia : 150W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti : N/A
  • Materiali : Inoks
SKU: 74956538 Category: Tags: , , , ,
Marka

Delimano

SHOPPING CART

close