fbpx

Mikrovale MAX MB 505 e bardhe, 20 lit, 700W, kontroll mekanik , 5-nivele fuqie time 35min 802554

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Mikrovale MAX MB 505 e bardhe, 20 lit, 700W, kontroll mekanik , 5-nivele fuqie time 35min 802554

PERSHKRIMI:

Duke përdorur mikrovalën ju do të kurseni kohë dhe energji. Dhe për vetëm pak çaste do të keni në tryezën tuaj një vakt të ngrohtë dhe të gatuar shijshëm.

  • Tipi : Mikrovalë
  • Fuqia : 700 W
  • Kapaciteti : 20 Lt
  • Numri i funksioneve : 5
SKU: 33496395 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close