Mbajtese celulari me kapese fleksibel

Krahasoni

900 Lekë

Mbajtese celulari me kapese fleksibel-BZ

PERSHKRIMI:

Karakteristikat:
1. Gomë fleksibël mbajtëse për telefon për iPhone 5S 6 6S 7 plus për Samsung etj…
2. Krahët dhe këmbët e mbajtësit të telefonit mund të bëjnë çdo ndryshim që ju pëlqen.
3. Bërë nga goma e importit Soft Touch dhe aliazh metali bazë.
4. Mund të përdoret si grep, varëse, stendë makinash, etj.
5. E dobishme, me shumë funksione, me stil, i përshtatet shumicës së telefonave.
6. Mbajtëse celulare fleksibël 100% me dizajn të ri.
Përdorni në:
Varni mbajtësin e telefonit dembel për të karikuar celularët.
Varni mbajtësin e telefonit dembel në makinën tuaj ndërsa jeni duke vozitur.
Vareni mbajtësin e telefonit dembel kudo për të dëgjuar muzikën tuaj.
Varni mbajtësin e telefonit dembel në ekran për përdorime të shumta.
Varni mbajtësin e telefonit dembel në xhinse.

Paketa e përfshirë:
1x mbajtëse telefoni.

Marka e përputhshme:Universale.
Mbërthimi:Klip.
Materiali:Silikoni/Xhel.
Lloji:Mbajtës telefoni.
Modeli i përputhshëm:Universale.
Lloji i montimit:Klip.
Dizajni/përfundimi:gome.
Artikujt e përfshirë:1 mbajtëse.

 

SHOPPING CART

close