,

Jogger Innovative Mini Boks me Bluetooth prej Druri ne Forme Kerpudhe, me Mikrofon te Integruar, per iPhone,iPad & Android

(2 customer reviews)
Krahasoni

1,877 Lekë

Jogger Innovative Mini Boks me Bluetooth prej Druri ne Forme Kerpudhe, me Mikrofon te Integruar, per iPhone,iPad & Android

Cilësi e përsosur e zërit dhe efekt bas.
Distanca e transmetimit 10M, shume e përshtatshme për t’u përdorur.
Bateri Li-ion e integruar e rikarikueshme, kapaciteti 300mAh.

SKU: 61123233 Categories: , Tags: , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

  1. Lisandra (verified owner)

    Good service

    Lisandra

  2. Stefania (verified owner)

    The product is firmly packed

    Stefania

SHOPPING CART

close