, ,

Mbajtese Celulari per Lojera Baseus, pajisur me kapese te levizshme, per t’ju pershtatur cdo lloj celulari, i lehte dhe shume kompakt

Krahasoni

981 Lekë

Mbajtese Celulari per Lojera Baseus, pajisur me kapese te levizshme, per t’ju pershtatur cdo lloj celulari, i lehte dhe shume kompakt

Mbajtesja Grenade eshte e pajisur me kapese te levizshme, per t’ju pershtatur cdo lloj celulari. Eshte i lehte dhe shume kompakt. Po te perdoresh mbajtesen Grenade kur luani, fitorja eshte e sigurt!
  • Shume kende dhe pozicione. Permireson shume performancen ne lojerat me lufte.
  • Me butona te pershtatur per gishtin tregues, ju do te jeni shume te shpejte dhe te sakte gjate lojes.
  • Forme granate per rehati dhe qendrueshmeri, nuk ju pengon funksionalitetin e celularit, nuk ju bllokon shikimin, luani lojera per kohe te gjate pa lenduar duart.
  • Krijuar me materiale shume te lehta, e bejne ate shume te thjeshte per ta mbajtur
  • I pershtatshem per shumicen e celulareve ne treg per momentin (celulare me te vegjel se 6.5 inch, dhe trashesi me te vogel se 10mm)
SKU: 78636312 Categories: , , Tag:

SHOPPING CART

close