Maske-Skrab Per Fytyren Dhe Zonen E Dekoltese 3 Ne 1 Me Mjeder Dhe Rozmarine

1,288 Lekë

Maske-Skrab Per Fytyren Dhe Zonen E Dekoltese 3 Ne 1 Me Mjeder Dhe Rozmarine G-C

PËRSHKRIMI

1. Pastron thellë lëkurën.
2. Hidratues dhe zbutës.
3. Rrit tonin dhe elasticitetin të lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën-skrab në lëkurën e pastruar më parë të fytyrës dhe dekoltesë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract (Raspberry Leaf Extract), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary Extract), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Caprylic / Capric Triglyceride, Vegetable Glycerin (Vegetable origin), Glyceryl Stearate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil (Grape Seed Oil), Stearic Acid, Rubus Idaeus (Rasberry) Seed Powder (Raspberry Pits), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Powder (Apricot Pits), Parfumе, Dehydroacetic Acid , Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

SHOPPING CART

close