Maske Restauruese Dhe Forcuese Per Floke Te Yndyrshem Dhe Skajet E Thata

Krahasoni

4,046 Lekë

Maske Restauruese Dhe Forcuese Per Floke Te Yndyrshem Dhe Skajet E Thata G-C

PËRSHKRIMI

 Ekstrakti organik i çajit jeshil përmirëson qarkullimin e gjakut, forcon, stimulon rritjen e flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

 Ekstrakti i arrës së sapunit përmirëson strukturën e flokëve.

 Gjalpi i Sheas përmban në përmasa unike acide yndyrore të shëndetshme, vitamina E, F, A dhe D, të cilat kontribuojnë në ushqyerjen e thellë dhe hidratimin e skalpit.

 Maska është ideale për flokët e yndyrshme dhe majat thata.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të maskës në flokë të lagur nga rrënjet deri në skajet, lëreni të veprojë për 2-5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Camelia Sinensis extract (Organic Green Tea Extract), Butyrospermum Parkii Butter (Shea Butter), Aesculus Hippocastanus (Chestnut Extract), Theobroma Cacao butter (Cocoa Butter), Glycerin, Salvia Officinalis extract (Sage Extract), Behenimeamidamine Mukurossi Extract (Soap Nut Extract), Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcoholastanus (Glyceryl monostearate extract) Stearate SE, Cananga essential Oil, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 98842664 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close