Maske Per Rikthimin Dhe Ushqyerjen E Thelle Te Flokeve

3,206 Lekë

Maske Per Rikthimin Dhe Ushqyerjen E Thelle Te Flokeve G-C

PËRSHKRIMI

Maska riparon flokët përgjatë gjithë gjatësisë, rikthen butësinë dhe elasticitetin e tyre dhe përmirëson strukturën e flokëve.

Rrit shkëlqimin natyral dhe i mbron nga ndikimet e dëmshme mjedisore.

Maska përmban vaj makadamie, vaj arre Braziliane, ekstrakt ylang-ylang, të cilat riparojnë flokët e dëmtuar, i zbusin ato, i bëjnë më të lëmuara dhe i ushqejnë me vitamina.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Rosa Canina Floral water (rosehip infusion), Organic Simmondsia Chinensis Oil (Organic Jojoba Oil), Camellia Oleifera Seed Oil (Camellia Oil), Organic Bambusa Arundinacea Extract (Organic Bamboo Extract), Saccharomyces Cerevisiae Extract) (Macadamia Yeast Extract), Seed Oil (Macadamia oil), Borageseed Oil refined (Brazil nut oil), Cananga extract (Ylang Ylang extract), Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl monostearate, Hydrolyzed Silk Peptides (Silk proteins), Glyceryl, Stearate SE, Lumeic SE Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 88225356 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close