Maske Per Fytyren Me Argjile Te Gjelber

1,484 Lekë

Maske Per Fytyren Me Argjile Te Gjelber G-C

PËRSHKRIMI

1. Pastrim i thellë dhe ngushtim i poreve
2. Ngopja e lëkurës me minerale
3. Normalizon proçesin e gjëndrave dhjamore

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Vendosni maskën për të pastruar fytyrën, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni të veprojë për 5-10 minuta, pastaj lajeni me sasi të bollshme uji.

Ndërpriteni menjëherë përdorimin nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Illite & Kaolin (Olea Clay) (Green Clay), Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract (Goji Berry Extract), Octyldodecanol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Hectorite, Xanthan Gum, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil (Oil Almond), Zinc Oxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerine, Parfume, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Limonene, Linalool

SHOPPING CART

close