Maske Per Fytyren Me Argjile Blu

1,484 Lekë

Maske Per Fytyren Me Argjile Blu G-C

PËRSHKRIMI

1. Pastrimi dhe ngushtimi i thellë i poreve.
2. Normalizon gjëndrat dhjamore.
3. Ngopja e lëkurës me mikroelemente.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Vendoseni maskën për të pastruar fytyrën, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni të veprojë për 5-10 minuta, pastaj lajeni me sasi të bollshme uji.

Ndërpriteni menjëherë përdorimin nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Montmorillonite & Kaolin (Blue Clay) (Blue Clay), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract (Tea Tree Extract), Octyldodecanol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Hectorite, Xanthan Gum, Corylus Avellana (Hazelnut) Seed Oil ( Hazelnut Oil), Zinc Oxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerine, Parfume, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Hexyl Cinnamal, Linalool

SHOPPING CART

close