Maske Per Floke Me Ceramides

1,540 Lekë

Maske Per Floke Me Ceramides G-C

PËRSHKRIMI

Provoni Maskën e Flokëve PROFESSIONAL me Ceramide nga CAFÉ MIMI për flokë të dobët dhe të dëmtuar.

Maska depërton thellë në strukturën e flokëve, forcon dhe i mbron, e bën flokun të lëmuar dhe të shndritëshme.

Ceramides ushqejnë intensivisht flokët, i restaurojnë nga brenda dhe i mbrojnë ato nga jashtë, duke i rikthyer forcën dhe bukurinë.

Lëngu i Aloe Vera, ekstrakti i lajthisë dhe ekstarkti lules Jasmine freskojnë lëkurën e kokës, hidratojnë dhe i bëjnë flokët të menaxhueshme.

Vaji i bajames ruan lagështinë në flokë, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, dhe i jep flokëve një shkëlqim natyral.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Water, Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (vegetable), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Whitch Hazel) Extract (extract Hamamelis), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Behentrimonium Chloride, Ceramide NG (Ceramide), PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-60 Hydrogenated Castor oil, Hydroxyethyl5cellulose (PEG-60 Hydrogenated Castor oil, Hydroxyethyl5cellulose) (PEG-60 , Perfume, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyltrimonium chloride (from Guar gum), Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Polyquaternium-10, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citassium Potassium , Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin,Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal

SKU: 18255242 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close