Maske Organike Rigjalleruese E Thelle Flokesh Me Argan

2,548 Lekë

Maske Organike Rigjalleruese E Thelle Flokesh Me Argan G-C

PËRSHKRIMI

Maska e flokëve Organike me Argana nga ECOLATIER depërton thellë në strukturën e flokëve, duke i rikthyer në jetë ato.

I ngop flokët me lëndë ushqyese, i bën flokët me shkëlqim dhe të mëndafshtë.

Vaji i arrave Braziliane përmban acide yndyrore të pangopura dhe vitaminë E, të cilat hidratojnë dhe ushqejnë flokët gjatë gjithë gjatësisë së tyre.

Vaji Macadamia zbut flokët, dhe i pasuron ato me vitamina.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract (Sweet Almond Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetearyl Alcohol, Organic Argania Spinosa (Argan) Seed Oil (Organic Argan Oil), Behentrimonium Chloride, Bertholletia Excelsa ( Brazil Nut) Nut Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Parfum, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide , Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

SKU: 93631729 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close