Maske Forcuese Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Ullinj Dhe Trumze

Krahasoni

1,288 Lekë

Maske Forcuese Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Ullinj Dhe Trumze G-C

PËRSHKRIMI

1. Forcon flokët nga rrënjët deri në skajet
2. Aktivizon rritjen e flokëve
3. Ushqen intensivisht shumë

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Olea Europaea (Olive) Leaf Extract (Olive Extract), Thymus Vulgaris Flower / Leaf Extract (Thyme Extract), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Behentrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (Vegetable), Organic Olea Europaea ( Olive) Fruit Oil, Phospholipids, Sphingolipids, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Linalool

SKU: 14947139 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close