Maske Detoksifikuese Per Fytyren Me Argjile Jeshile Dhe Borronice

1,792 Lekë

Maske Detoksifikuese Per Fytyren Me Argjile Jeshile Dhe Borronice G-C

PËRSHKRIMI

Maska e detoksit për fytyrën me argjilë jeshile është ideale për pastrimin e thellë të lëkurës.

Argjila jeshile pasuron lëkurën me minerale, ndihmon në ngushtimin e poreve dhe përmirëson funksionimin e gjëndrave dhjamore, ndihmon në eliminimin e toksinave.

Ekstrakti i boronicës tonifikon lëkurën dhe përmirëson ngjyrën, e bën lëkurën të butë dhe të shndritëshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën për të pastruar fytyrën, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni të veprojë për 5 deri në 10 minuta, pastaj shpëlajeni me sasi të bollshme uji.

Rekomandohet të përdoret 2 deri në 3 herë në javë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Illite & Kaolin (Olea Clay) (Green Clay), Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract (Acai Extract), Octyldodecanol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Hectorite, Xanthan Gum, Prunus Armeniaca (Abricot) Oil (Apricot Oil), Zinc oxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, Tocopheryl Acetate (Vitamin E)

SHOPPING CART

close