fbpx

Masazhues me ngrohje 2në1 Wellneo ngjyrë e kuqe 800608

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Masazhues me ngrohje 2në1 Wellneo ngjyrë e kuqe 800608

PERSHKRIMI:

Masazhuesi me ngrohje Wellneo 2in1 një produkt unik i cili kombinon mazashimin me vibrim dhe ngrohjen. Ngrohtësia dhe vibrimi ndihmojnë në qetësimin e parehative të trupit dhe ofrojne ndjesinë e masazhimit. Ju gjithashtu mund të përdorni vetëm jastëkun me ngrohje për shpinën, qafën apo barkun. Me material pellush, 2 nivele vibrimi dhe nxehtësi deri në 58°C.

  • Temperatura : 55+/- 5°C
  • Përmasat : 34x13x34cm
  • Gjatësia e kabllit : 1.8 m
  • Tensioni në hyrje : DC 12V, 0.8A
  • Ngjyra : E Kuqe
SKU: 35611375 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close