fbpx

Makineri paketimi me vakum, manuale, Kooper, 1 pompë, 10 qese paketimi 803114

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

1,990 Lekë

Out of stock

Makineri paketimi me vakum, manuale, Kooper, 1 pompë, 10 qese paketimi 803114

PERSHKRIMI:

Paketimi me vakum është një teknikë e cila është veçanërisht e përshtatshëm për ruajtjen e ushqimeve të freskëta, megjithatë, ajo gjithmonë duhet të kombinohet me ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketimi i peshkut të freskët ose mish te grire ne vakum duhet ruajtur në ngrirje. Para se te paketoni ushqimin tuja ne vakum lereni ate te arrijë temperaturën e ambjentit (nën 40 °). Seti përfshin pompën manuale të vakumit si dhe 10 qese paketimi.

  • Tipi : Makineri paketimi me vakum
  • Paketimi : 1 pompë, 10 qese paketimi
SKU: 18125181 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close