fbpx

Lule Bouganvillea alberello v.20 330005

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Lule Bouganvillea alberello v.20 330005

PERSHKRIMI:

Gjithcka keni dashur te dini mbi nje bime ose lule ju ofrohet ne skeden tone teknike. Per ti dhene jete dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgje me te vyer se lulet. Nje perzgjedhje totalisht profesionale dhe game e gjere bimesh ofrohet me shume delikatese per shijen e cdokujt

 • Perdorimi : Lule dhe bime
 • Emri shkencor : Bouganvillea alberello
 • Familja : Nyctaginaceae
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Eshte bime e ambjenteve te jashtme suporton mire vendet me diell,te ngrota dhe te mbrojtura nga era.
 • Ujitja : Ujitet mire ne vere por terreni duhet te jete I drenuar mire.
 • Ushqyesit : Perdoret ushqyes universal ne forme kokrrizash.
 • Terreni : Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus dhe argjile.
 • Vazimi : Bima nderrohe ne pranvere nqs rrenjet jane te shternguara.
 • Lulezimi : Bime halore gjithmone e gjelber
SKU: 19165426 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close