Llak Voluminoz Me Kripe Deti Per Floket

1,820 Lekë

Llak Voluminoz Me Kripe Deti Per Floket G-C

PËRSHKRIMI

Llak voluminoz me kripe deti nga CAFÉ MIMI Llaku me minerale dhe kripe deti është ideale për një pamje të relaksuar, voluminoze, të stilit të plazhit.

Llaku shton dendësinë dhe vëllimin e flokëve, krijon pamjen e përsosur të plazhit dhe siguron një mbrojtje të lehtë dhe të sigurt për flokun.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Shkundeni shishen para përdorimit dhe përhapeni llakun në të gjithë gjatësinë e flokëve tuaj të tharë me peshqir dhe filloni të stiloni.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Sodium Chloride (Sea Salt) (Sea Salt), Maltodextrin / VP Copolymer, Magnesium Sulfate, Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Hydrolyzed Keratin (Hydrolyzed Keratin), Fucus Vesiculosus (Fucus) Extract (Fucus Extract), Laminaria Digitata (Laminaria ) Extract (extract of Kelp), Laminaria Japonica (Japan Laminaria) Extract (extract of Japanese kelp), Sargassum Pallidum (Seaweed) Extract (extract of Sargassian Brown Algae), Niacinamide (Vitamin B3), Panthenol (provitamin B5), Polysorbate 20, Penoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate ⁠

SKU: 39683426 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close