fbpx

Lavastovilje inkaso, Prima, 60 cm 803147

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

42,990 Lekë

Lavastovilje inkaso, Prima, 60 cm 803147

PERSHKRIMI:

Lavastovilje inkaso Prima vjen në kategorinë inkaso, ka klas larje A dhe sistem sigurie për ujin, konsumon vetëm 12 litra ujë për cikël larje. Ka 5 programe larje dhe klas energjie A++.

 • Kapaciteti : 12 vënde
 • Klasi i energjisë : A++
 • Programe larje : 5
 • Klasi i efikasitetit të larjes : A
 • Klasi i efikasitetit të tharjes : A
 • Niveli i zhurmës : 57 dB
 • Materiali : Inoks
 • Gjerësia : 59.8 cm
 • Thellësia : 55.6 cm
 • Lartësia : 82 cm
SKU: 19573566 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close