Lavaman, me montim në tokë, porcelan, I bardhë, 53x46x H82.5 cm 224081

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,706 Lekë

Lavaman, me montim në tokë, porcelan, I bardhë, 53x46x H82.5 cm 224081

PERSHKRIMI:

Lavamani me kolonë është kombinimi më I mire I stilit tradicional dhe pamjes së këndshme që pershtatet lehtësisht me çdo dekor banje. Cilësia e lartë e porcelanit ofron qëndrueshmëri dhe lehtësi pastrimi.Vrima e rubinetit është e hapur paraprakisht për të thjeshtësuar montimin.Lavamani është një gjetje interesante për banjën tuaj.

 • Mënyra e montimit : Montim në tokë
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Gjerësia : 53 cm
 • Thellësia : 46 cm
 • Lartësia : 82.5 cm

SHOPPING CART

close