Lavaman, me Montim në mur, Porcelan, i Bardhë, 42.5x40xH15 cm 24993

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,760 Lekë

Lavaman, me Montim në mur, Porcelan, i Bardhë, 42.5x40xH15 cm 24993

PERSHKRIMI:

Lavamani për mobilje AZZURA ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani për mobilje AZZURA ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. Forma e tij katrore sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndrojë e tillë vit pas viti. Lavamani AZZURA është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Porcelan
 • Përmasa e akseve : 8 cm
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Gjerësia : 42.5 cm
 • Thellësia : 40 cm
 • Lartësia : H15 cm

SHOPPING CART

close