Lavaman, me Montim në mobilje, Porcelan, i Bardhë, 61x48xH14 cm 25018

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,172 Lekë

Lavaman, me Montim në mobilje, Porcelan, i Bardhë, 61x48xH14 cm 25018

PERSHKRIMI:

Lavamani për mobilje ‘’Azzura” ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë,lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.Lavamani për mobilje ‘’Azzura”ofron nje stil bashkëkohor,të përshtatshëm me cdo arredim tualeti.Forma e tij drejtëkëndore sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndroje e tillë vit pas viti. Lavamani ‘’Azzura” është një vlere e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim në mobilje
 • Materiali : Porcelan
 • Përmasa e akseve : 16 cm
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Gjerësia : 61 cm
 • Thellësia : 48 cm
 • Lartësia : H14 cm

SHOPPING CART

close