Kuti magazinimi, metal, 35x25x10 cm 224572

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

826 Lekë

Kuti magazinimi, metal, 35x25x10 cm 224572

PERSHKRIMI:

Kutia metalike është një zgjidhje ideale për magazinimin e aksesoreve tuaj .Prakticiteti dhe komoditeti i organizimit ne cast bën që kjo kuti të krijojë më shumë hapësirë. Ky element jetgjatë e mban rrëmujën nën kontroll duke shfrytezuar çdo centimetër të hapësirës me mundësi magazinimi dhe kombinimi pafund. Organizo shtëpinë tuaj me ide të reja dhe mundësi pafund vetëm në Megatek.

  • Materiali : Metal
  • Gjerësia : 35 cm
  • Thellësia : 25 cm
  • Lartësia : 10 cm
SKU: 82935842 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close