Kuti e ndihmes se shpejte, 30x12xH50 cm, inoks & xham 220784

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,230 Lekë

Kuti e ndihmes se shpejte, 30x12xH50 cm, inoks & xham 220784

PERSHKRIMI:

Me nje forme elegante te punuar me kujdes, ky produkt mend te vendoset ne ambientet tuaja te brendeshme per te mbajtur aksesoret e ndihmes se shpejte. E prodhuar nga nje material inoks dhe kapak qelqi si dhe me celes, qe i ben edhe me te sigurta produktet apo materialet qe do te vendosen ne te.

 • Gjerësia (cm) : 30
 • Thellësia(cm) : 12
 • Lartësia (cm) : 50
 • Ngjyra : Argjendi
 • Materiali : Inoks & Xham
 • Njesia : Cope
 • Sasia e paketimit : 1

SHOPPING CART

close