Krem Ushqyes Per Fytyren Me SPF 15+

2,492 Lekë

Krem Ushqyes Per Fytyren Me SPF 15+ G-C

PËRSHKRIMI

Përkëdhelni lëkurën tuaj me krem ushqyes të fytyrës nga CAFÉ MIMI!

Kremi depërton thellë në lëkurë dhe siguron mbrojtje UV.

Ekstrakti dhe vaji i avokados hidratojnë dhe zbusin lëkurën, duke e ngopur atë me elementë tepër thelbësorë.

Gjalpi i Sheas dhe lëngu i aloe verës kanë veti gjallëruese dhe ushqyese, duke i dhënë lëkurës qëndrueshmëri dhe elasticitet.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhojeni kremin në fytyrën e pastruar deri sa apsorbohet nga lëkura pasi nuk kërkon shpëlarje me ujë.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Avocado Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Steareth-2, Steareth-21, Propylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Passiflora Incarnata (Passion Fruit) Fruit Extract (Passion Fruit Extract), Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Titanium Dioxide, Alumina, Stearic Acid, Leaf Aloe Barbadensis Vera Juice ), Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Perfume, Acrylamide / Sodium Acrylate Copolymer, Paraffinum Liquidum, Trideceth-6

SHOPPING CART

close