Krem Ushqyes I Thelle Per Kembet Me Gjalpe Kakao

1,316 Lekë

Krem Ushqyes I Thelle Per Kembet Me Gjalpe Kakao G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i këmbës me gjalpë kakao ushqen thellësisht dhe rigjeneron lëkurën duke e mbajtur lëkurën të butë dhe të hidratuar.

Vaji esencial Ylang-ylang ka një efekt antibakterial, anti-inflamator, ju jep freski dhe rehati për një kohë të gjatë.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni sasinë e kërkuar të kremit në lëkurën e thatë dhe të pastër të këmbëve derisa të absorbohet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract (Chestnut Extract), Vegetable Glycerin (Plant Based), Menthol, Menthyl Lactate, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Organic Olive Oil), Panthenol (Provitamin B5), Citrus Aurantifolia Essential Oil, Sodium Hydroxide, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

SKU: 19567288 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close