Krem Trupi Ushqyes Dhe Hidratues

1,624 Lekë

Krem Trupi Ushqyes Dhe Hidratues G-C

PËRSHKRIMI

Një krem i pasur me bazë gjalpi të kakaos i cili ushqen intensivisht lëkurën, promovon rigjenerimin e saj, rikthen ekuilibrin ujë-lipide, në mënyrë që lëkura të mbetet e hidratuar për një kohë të gjatë.
Ekstrakti i Lingonberry tonifikon lëkurën, ngop me vitamina, parandalon shfaqjen e skuqjeve dhe nxit rinovimin.

Produkti përmban mbi 95% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Theobroma cacao Seed (Сacao) butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil (Almond oil), Glycine Soja (Soybean) Oil (soybean oil), Vaccinium Vitis (Cowberry) Extract (extract Lingonberry), Butyrospermum Parkii (Shea butter) oil (Shea butter), Stearic acid, Cetearyl Alcohol (from coconut oil), Glyceryl Monostearate, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Ethylhexyl Stearate, Ceteareth-20, Panthenol (provitamin B5), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Perfume, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer

SHOPPING CART

close