Krem Super Ushqyes Me Mango Dhe Borzilok

1,232 Lekë

Krem Super Ushqyes Me Mango Dhe Borzilok G-C

PËRSHKRIMI

1. Shërues dhe ushqyes
2. Parandalon tharjen dhe skuqjen
3. Aromë e fortë dhe delikate

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni në lëkurë të pastër derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “Parabene dhe Silikone”.

 

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Ocimum Basilicum (Basil) Flower/Leaf Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Аcid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Mangifera Indica Seed Butter, Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Vegetable Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Ceteareth-20, Parfum, Dehydroacetic Аcid, Benzoic Аcid, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene

SKU: 61566249 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close