Krem Qetesues Dhe Kurues Per Trupin Dhe Fytyren Me D-Panthenol + Mentol

Krahasoni

1,148 Lekë

Krem Qetesues Dhe Kurues Per Trupin Dhe Fytyren Me D-Panthenol + Mentol G-C

PËRSHKRIMI

Kremi rigjenerues hipoallergjik me D-panthenol është një shpëtim i vërtetë për lëkurën e thatë dhe të dëmtuar.

Përmbajtja e lartë e dexpanthenol hidraton intensivisht, zbut dhe rigjeneron, eliminon djegien.

Kremi gjithashtu përmban lëng aloe vera dhe ekstrakt kaktus, të cilët përshpejtojnë procesin e rigjenerimit të qelizave, lehtësojnë skuqjen dhe shërojnë mikrokretjet.

Kremi përmban mentol, prandaj freskon këndshëm lëkurën, duke dhënë një ndjenjë freskie dhe rehatie.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 30ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të kremit në zonat e dëmtuara të lëkurës.

Për përdorim të jashtëm.

MASA PARANDALUESE! Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me shumë ujë të bollshëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera juice), Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract (Cactus extract), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea butter), D-panthenol (Provitamin B5), Vegetable Glycerin (Vegetable), Glyceryl Stearate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Stearic Acid, Isopropyl Palmitate, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Menthyl Lactate, Menthol, Parfume, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

SHOPPING CART

close