Krem Organik Ushqyes I Thelle Per Thembrat E Çara Te Kembes Me Avokado

Krahasoni

1,540 Lekë

Krem Organik Ushqyes I Thelle Per Thembrat E Çara Te Kembes Me Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Kremi organik i këmbëve me Avokado nga ECOLATIER falë përbërësve aktivë në përbërje, zbut dhe hidraton në mënyrë efektive lëkurën, lufton problemin e plasaritjeve të lëkurës së këmbëve.

Përthithet shpejt dhe siguron kujdes intensiv dhe rehati.

Përbërësit Organikë: Vaji organik i avokados është i pasur me acide yndyrore, vitamina dhe minerale, ka një fuqi të lartë depërtuese, rikthen funksionet e lëkurës dhe e zbut atë.

Kombinimi i balancuar i vitaminave B, D, E, F ka një efekt të dobishëm në lëkurë, eliminon në mënyrë efektive problemet e nivelit të thatësisë në këmbë.

Përbërësit aktivë: Gjalpi i Sheas ushqen lëkurën, rinovon në mënyrë aktive, rrit elasticitetin e saj, rikthen në mënyrë efektive lidhjet e kolagjenit në lëkurë, duke e bërë atë më elastike dhe rinore. Ekstrakti i avokados është shumë aktiv, hidraton në mënyrë efektive dhe ka një efekt të dobishëm në lëkurë.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurën e pastër të këmbëve derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of Organic Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Elaeis Guineensis (Palm) Butter (Palm Oil), Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil), Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Lactic Acid, Limonene, Hexyl Cinnamal

SKU: 32326319 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close