Krem Ngrohes Dhe Qetesues Per Kembet Me Xhenxhefil Dhe Susam

924 Lekë

Krem Qetesues Per Kembet Me Xhenxhefil Dhe Susam G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i këmbëve me piper të kuq dhe ekstrakt xhenxhefili, vaj esencial karafili përmirëson qarkullimin e gjakut, ka një efekt qetësues, i jep bukuri dhe shëndet këmbëve tuaja.

Vaji i susamit zbut, rigjeneron dhe hidraton lëkurën.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni sasinë e kërkuar të kremit në lëkurën e thatë dhe të pastër të këmbëve derisa të absorbohet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (Cocoa Butter), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Jojoba Oil), Stearic Acid , Vegetable Glycerin (vegetable origin), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, D-Limonene, Geraniol

SKU: 91127516 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close