Krem Lares Pastrues Dhe Hidratues I Thelle

Krahasoni

2,226 Lekë

Krem Lares Pastrues Dhe Hidratues I Thelle G-C

PËRSHKRIMI

 Jepini lëkurës suaj një ndjesi freskie dhe pastërtie me kremin pastrues nga CAFÉ MIMI!

• Kremi larës pastron butësisht lëkurën dhe të jep një ndjesi rehatie.

 Ekstraktet e shegës dhe manave Acai tonifikojnë dhe freskojnë lëkurën, nxisin rigjenerimin aktiv të saj, duke e bërë lëkurën të duket e freskët dhe tepër e pastër.

 Vaji i bajames së ëmbël hidraton, zbut lëkurën dhe parandalon skuqjen.

 Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin larës në lëkurë të lagur duke e masazhuar me lëvizje të lehta përreth 10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Punica Granatum (Pomegranate) Extract (Pomegranate Extract), Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract (Acai Berry Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Sweet Almond Oil), Lauryl Glycoside, Cocamidopropyl Betaine, Stearic Acid, Ethylhexyl Stearate, Sodium Cocoamphoacetate, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Caprylyl / Capryl Glucoside, Glyceryl Stearate, Betaine (from Sugar Beet), Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid5 Xanthan Gum, Sodium Hydroxide

SKU: 42247519 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close